Obrazy na plátne kvetiny

Obrazy s motívmi kvetov, to sú nádherné červené vlčie maky, voňavé ruže, jarné tulipány, nežné kvety magnólií i orchideí. Vaši múr môžu zdobiť obrazy rôznych tvarov s lotosovými kvety i perím s púpav. Hodí sa pre všetky romantické duše i milovníkov prírody. Moc podvedomia je bezbrehá. Ak sme obklopení vecami, ktorých milujeme a máme upratané okolo seba, rovnako tak máme aj pokojnú myseľ. Harmónia prostredie nám vnáša pokoj do života.

Kvet je symbol života, prvotné príčiny i myšlienky stvorenia, expanzia vedomia do zjavenej reality, vzorce posvätnej geometrie a základného symbolu stvorenia, kvetu života. Či už si vo svojom vysnívanom kvetu nájdete harmóniu, cestu k prírode alebo ezoteriku, naše samolepky urobia z vášho interiéru jedinečné prostredie, kam sa môžete radi vracať.

Výroba obrazov na plátne s motívmi kvetov

Obrazy vyrábame potlačou plátna najmodernejšie digitálne UV technológiou. Plátno (canvas) potom upíname na tzv. Blind rám. Vliesové plátno je potlačené aj po stranách a upnuté na zadnej strane obrazu, čo vytvára plastický efekt.

Tlač najvyššej kvality

Špeciálna vliesové plátno v kombinácii so správnym rozlíšením tlače zaručuje ideálne ostrosť obrazu a tóny farieb. Obraz netreba dodatočne rámovať a je teda ihneď pripravený na zavesenie.

Obrazy na plátne sú neutrálne a chránené proti vyblednutiu

Obraz je vhodný do spálne, či detskej izby, nie je nijako cítiť po farbách alebo materiáloch. Farby na obraze neblednú, aj keď sú vystavené slnku.

Obraz je v bezpečnom obale

Naše obrazy sú pred odoslaním zabalené do bublinkovej fólie a následne do silného kartónu.

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Doprava zdarma pri nákupe nad 80 EUR. Tovar Vám doručíme cez dopravcu: Slovenská pošta, DPD či Zásielkovňa.

Záruka vrátenia peňazí

Záruka vrátenia peňazí

Ak vám objednaný tovar nebude vyhovovať, môžete ho vrátiť do 30tich dní od doručenia bez udania dôvodu.

Široký výber tovaru

Široký výber tovaru

V našej ponuke je viac ako 10 000 produktov. Sme výrobcovia bytových dekorácií a zároveň hrdí partneri slávnych svetových značiek.