Obrazy na plátne kvetiny

Obrazy s motívmi kvetov, to sú nádherné červené vlčie maky, voňavé ruže, jarné tulipány, nežné kvety magnólií i orchideí. Vaši múr môžu zdobiť obrazy rôznych tvarov s lotosovými kvety i perím s púpav. Hodí sa pre všetky romantické duše i milovníkov prírody. Moc podvedomia je bezbrehá. Ak sme obklopení vecami, ktorých milujeme a máme upratané okolo seba, rovnako tak máme aj pokojnú myseľ. Harmónia prostredie nám vnáša pokoj do života.

Kvet je symbol života, prvotné príčiny i myšlienky stvorenia, expanzia vedomia do zjavenej reality, vzorce posvätnej geometrie a základného symbolu stvorenia, kvetu života. Či už si vo svojom vysnívanom kvetu nájdete harmóniu, cestu k prírode alebo ezoteriku, naše samolepky urobia z vášho interiéru jedinečné prostredie, kam sa môžete radi vracať.

Výroba obrazov na plátne s motívmi kvetov

Obrazy vyrábame potlačou plátna najmodernejšie digitálne UV technológiou. Plátno (canvas) potom upíname na tzv. Blind rám. Vliesové plátno je potlačené aj po stranách a upnuté na zadnej strane obrazu, čo vytvára plastický efekt.

Tlač najvyššej kvality

Špeciálna vliesové plátno v kombinácii so správnym rozlíšením tlače zaručuje ideálne ostrosť obrazu a tóny farieb. Obraz netreba dodatočne rámovať a je teda ihneď pripravený na zavesenie.

Obrazy na plátne sú neutrálne a chránené proti vyblednutiu

Obraz je vhodný do spálne, či detskej izby, nie je nijako cítiť po farbách alebo materiáloch. Farby na obraze neblednú, aj keď sú vystavené slnku.

Obraz je v bezpečnom obale

Naše obrazy sú pred odoslaním zabalené do bublinkovej fólie a následne do silného kartónu.