Obrazy na plátne zvieratá

Obrazy na plátne zvieratá vás približujú späť k prírode. Hodí sa pre všetkých milovníkov domácich maznáčikov, majestátnych zástupcov vysokej zveri, divokých šeliem, krásnych koní, přítulných mačiek a verných priateľov človeka v podobe psov. Z našich obrazov na plátne doslova srší dynamika pohybu a vdýchnu vášmu interiéru osobité čaro. Osobité výjavy zvierat ozdobí každú miestnosť v byte, dome i na pracovisku.

Či už si vo svojom vysnívanom zvierati nájdete symbol harmónie, návratu k prírode alebo predstaviteľa bojovníka a nezdolnej sily, naše obrazy urobia z vášho interiéru jedinečné prostredie, kde sa vždy budete cítiť príjemne.

Výroba obrazov na plátne

Obrazy vyrábame potlačou plátna najmodernejšie digitálne UV technológiou. Plátno (canvas) potom upíname na tzv. Blind rám. Vliesové plátno je potlačené aj po stranách a upnuté na zadnej strane obrazu, čo vytvára plastický efekt.

Tlač najvyššej kvality

Špeciálna vliesové plátno v kombinácii so správnym rozlíšením tlače zaručuje ideálne ostrosť obrazu a tóny farieb. Obraz netreba dodatočne rámovať a je teda ihneď pripravený na zavesenie.

Obrazy na plátne sú neutrálne a chránené proti vyblednutiu

Obraz je vhodný do spálne, či detskej izby, nie je nijako cítiť po farbách alebo materiáloch. Farby na obraze neblednú, aj keď sú vystavené slnku.

Obraz je v bezpečnom obale

Naše obrazy sú pred odoslaním zabalené do bublinkovej fólie a následne do silného kartónu.

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Doprava zdarma pri nákupe nad 80 EUR. Tovar Vám doručíme cez dopravcu: Slovenská pošta, DPD či Zásielkovňa.

Záruka vrátenia peňazí

Záruka vrátenia peňazí

Ak vám objednaný tovar nebude vyhovovať, môžete ho vrátiť do 30tich dní od doručenia bez udania dôvodu.

Široký výber tovaru

Široký výber tovaru

V našej ponuke je viac ako 10 000 produktov. Sme výrobcovia bytových dekorácií a zároveň hrdí partneri slávnych svetových značiek.