Obrazy na plátne zátišie

Zátišie zvečnený na obraze bolo odjakživa inšpiráciou veľkých maliarov a ich obrazy boli vždy nadšene pozývané do našich domovov. Evokujú nám krásne chvíle, ktoré máme radi, vzbudzujú v nás pocit pohody, dávame im možnosť splynúť s interiérom a vniesť do našich domovov nadčasové čaro.

Obrazy zátišie umiestnené na stenách obývacích izieb, pracovní či spální v nás vyvolávajú príjemný pocit pohody a domáceho komfortu. Môžete si dopriať inšpiráciu a podporiť svoju fantáziu pomocou zátišie s výbornou kávou, lákavým ovocím či drinkom v modernej a veľmi dekoratívne forme našich obrazov na plátne.

Opojná krása nám zanesie priamo domov pocit harmónie, umocní príjemný pocit domova a bude pre nás nekonečnú inšpiráciou. Obrazy vyrábame potlačou plátna najmodernejšie digitálne UV technológiou. Plátno (canvas) potom upíname na tzv. Blind rám. Vliesové plátno je potlačené aj po stranách a upnuté na zadnej strane obrazu, čo vytvára plastický efekt.

Výroba obrazov na plátne zátisie

Obrazy vyrábame potlačou plátna najmodernejšie digitálne UV technológiou. Plátno (canvas) potom upíname na tzv. Blind rám. Vliesové plátno je potlačené aj po stranách a upnuté na zadnej strane obrazu, čo vytvára plastický efekt.

Tlač najvyššej kvality

Špeciálna vliesové plátno v kombinácii so správnym rozlíšením tlače zaručuje ideálne ostrosť obrazu a tóny farieb. Obraz netreba dodatočne rámovať a je teda ihneď pripravený na zavesenie.

Obrazy na plátne sú neutrálne a chránené proti vyblednutiu

Obraz je vhodný do spálne, či detskej izby, nie je nijako cítiť po farbách alebo materiáloch. Farby na obraze neblednú, aj keď sú vystavené slnku.

Obraz je v bezpečnom obale

Naše obrazy sú pred odoslaním zabalené do bublinkovej fólie a následne do silného kartónu.

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Doprava zdarma pri nákupe nad 80 EUR. Tovar Vám doručíme cez dopravcu: Slovenská pošta, DPD či Zásielkovňa.

Záruka vrátenia peňazí

Záruka vrátenia peňazí

Ak vám objednaný tovar nebude vyhovovať, môžete ho vrátiť do 30tich dní od doručenia bez udania dôvodu.

Široký výber tovaru

Široký výber tovaru

V našej ponuke je viac ako 10 000 produktov. Sme výrobcovia bytových dekorácií a zároveň hrdí partneri slávnych svetových značiek.