Obrazy na plátne pre deti

Deti sú pokračovaním nás samotných. Vďaka nim tu zostáva naša stopa na vždy. Každý z nás chce svojim deťom vytvoriť harmonické prostredie a bezpečia rodinného krbu. Ak práve zariaďujete svojim deťom izbičku a chcete im vytvoriť dokonalé prostredie na hranie i písanie úloh, skúste naše obrazy s detskými motívmi na stenu. Sú vhodné pre dievčatá aj chlapcov každého veku.

Či už zariaďujete detskú izbičku pre bábätko, predškoláka či školáka, u nás si vyberiete, čo majú vaše deti rady. S našimi obrazy na plátne sa budú deti doma cítiť skvele. Každý izbičku ihneď získa úplne nový rozmer a deti si ich zamilujú. Detská izba zútulnia a vaše ratolesti si v ňom budú v pokoji hrať aj spokojne robiť úlohy.

Výroba obrazov na plátne

Obrazy vyrábame potlačou plátna najmodernejšie digitálne UV technológiou. Plátno (canvas) potom upíname na tzv. Blind rám. Vliesové plátno je potlačené aj po stranách a upnuté na zadnej strane obrazu, čo vytvára plastický efekt.

Tlač najvyššej kvality

Špeciálna vliesové plátno v kombinácii so správnym rozlíšením tlače zaručuje ideálne ostrosť obrazu a tóny farieb. Obraz netreba dodatočne rámovať a je teda ihneď pripravený na zavesenie.

Obrazy na plátne sú neutrálne a chránené proti vyblednutiu

Obraz je vhodný do spálne, či detskej izby, nie je nijako cítiť po farbách alebo materiáloch. Farby na obraze neblednú, aj keď sú vystavené slnku.

Obraz je v bezpečnom obale

Naše obrazy sú pred odoslaním zabalené do bublinkovej fólie a následne do silného kartónu.

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Doprava zdarma pri nákupe nad 80 EUR. Tovar Vám doručíme cez dopravcu: Slovenská pošta, DPD či Zásielkovňa.

Záruka vrátenia peňazí

Záruka vrátenia peňazí

Ak vám objednaný tovar nebude vyhovovať, môžete ho vrátiť do 30tich dní od doručenia bez udania dôvodu.

Široký výber tovaru

Široký výber tovaru

V našej ponuke je viac ako 10 000 produktov. Sme výrobcovia bytových dekorácií a zároveň hrdí partneri slávnych svetových značiek.