Obrazy na plátne

Obrazy na plátne sú vysoko kvalitné a luxusné dekorácií do vášho interiéru. Ponúkame celý rad veľmi zaujímavých motívov, ktoré skrášlia a zútulnia váš domov i kanceláriu. Kvety elegantne a noblesne doplní akýkoľvek priestor, čarokrásna krajina vám prinesie prírodu až domov a roztomilí domáci maznáčikovia oživia váš interiér.

Detské obrazy na plátne

Deti ocenia veselé zvieracích kamarátov a rozprávkové postavičky. S našimi obrazy na plátne sa môžete prechádzať na pláži pri mori aj vo vysokých horách. Plaviť sa v rozbúrených moriach, prechádzať sa obdivuhodnými miestami, prekrásnymi mestami alebo sa skĺznuť po mliečnej dráhe. Stačí si len vybrať z mnohých motívov to, po čom vaše srdce najviac túži. Naše obrazy na plátne budú vašim interiérom slušať. U nás si obrazy na stenu vyberie naozaj každý.

Ako sa vyrába obrazy na plátne?

Všetko začína potlačou plátna digitálnej UV tlačiarňou. Plátno (canvas) sa potom upne na tzv. blind rám, teda drevený rám bez vnútornej výplne. Plátno je upnuté na zadnej strane obrazu a je potlačené aj po stranách, čo vytvára plastický efekt.

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Doprava zdarma pri nákupe nad 80 EUR. Tovar Vám doručíme cez dopravcu: Slovenská pošta, DPD či Zásielkovňa.

Záruka vrátenia peňazí

Záruka vrátenia peňazí

Ak vám objednaný tovar nebude vyhovovať, môžete ho vrátiť do 30tich dní od doručenia bez udania dôvodu.

Široký výber tovaru

Široký výber tovaru

V našej ponuke je viac ako 10 000 produktov. Sme výrobcovia bytových dekorácií a zároveň hrdí partneri slávnych svetových značiek.