Obrazy na plátne

Obrazy na plátne

Obrazy na plátne sú vysoko kvalitné a luxusné dekorácií do vášho interiéru. Ponúkame celý rad veľmi zaujímavých motívov, ktoré skrášlia a zútulnia váš domov i kanceláriu. Kvety elegantne a noblesne doplní akýkoľvek priestor, čarokrásna krajina vám prinesie prírodu až domov a roztomilí domáci maznáčikovia oživia váš interiér.

Detské obrazy na plátne

Deti ocenia veselé zvieracích kamarátov a rozprávkové postavičky. S našimi obrazy na plátne sa môžete prechádzať na pláži pri mori aj vo vysokých horách. Plaviť sa v rozbúrených moriach, prechádzať sa obdivuhodnými miestami, prekrásnymi mestami alebo sa skĺznuť po mliečnej dráhe. Stačí si len vybrať z mnohých motívov to, po čom vaše srdce najviac túži. Naše obrazy na plátne budú vašim interiérom slušať. U nás si obrazy na stenu vyberie naozaj každý.

Ako sa vyrába obrazy na plátne?

Všetko začína potlačou plátna digitálnej UV tlačiarňou. Plátno (canvas) sa potom upne na tzv. blind rám, teda drevený rám bez vnútornej výplne. Plátno je upnuté na zadnej strane obrazu a je potlačené aj po stranách, čo vytvára plastický efekt.