Obrazy Graffiti a Street Art

Street Art obrazy charakterizujú hlavne graffitti a ide o štýl umenie i života. Tento druh výtvarného prejavu pracuje vo verejnom priestore technikou nanášania farieb vo forme spreja. Vychádza z pôvodného gréckeho slovesa grafein, čiže písať. Graffiti je tiež jedným z pôvodných pilierov kultúry Hip hopu, zabieha do Funky a je navždy spojené s hudbou.

Graffiti u vás doma

Mestský folklór ulice je obohatený o ďalšie techniky vyjadrovania a stáva sa veľkým streetart, ktorý si môžu jeho milovníci pomocou našich obrazov preniesť ľahko aj do svojich domovov. Napríklad Banksy prináša obrazy plné nadčasovej reality a schopnosti využiť daný priestor tak, aby z neho bolo vytvorené jedinečné dielo.

Obrazy umělce Banksy

Unikátny tvorba novodobého velikána svojimi realistickými výtvormi vťahuje do deja aj do priestoru. Inšpirujúca obrazy neustále podnecujú fantáziu a posúvajú nás ústrety svojim snom. Banksy je stelesnením veľkého sna, ktorý sa stal skutočnosťou.

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Doprava zdarma pri nákupe nad 80 EUR. Tovar Vám doručíme cez dopravcu: Slovenská pošta, DPD či Zásielkovňa.

Záruka vrátenia peňazí

Záruka vrátenia peňazí

Ak vám objednaný tovar nebude vyhovovať, môžete ho vrátiť do 30tich dní od doručenia bez udania dôvodu.

Široký výber tovaru

Široký výber tovaru

V našej ponuke je viac ako 10 000 produktov. Sme výrobcovia bytových dekorácií a zároveň hrdí partneri slávnych svetových značiek.