Obrazy do spálne

Spálňa je miestom relaxácie a spánku, čomu by mala zodpovedať celá miestnosť. Je potrebné zohľadniť všetky doplnky tak, aby vytvárali príjemné pocity. Veľký vplyv na celkovú atmosféru spálne má práve obraz. Namiesto prázdneho miesta na stene v spálni vytvorí obraz na plátne malú oázu pokoja a relaxácie. Podľa vybraného obrazu tak môže vo svojej spálni vytvoriť odpočinkové miesto pri vode, v lese či pri mori.

Upokojujúce obrazy do spálne

Vyberať môžete zo stoviek obrazov do spálne. Jedno odporúčanie však máme - Feng Shui. Tradičné čínske učenie, ktoré sa zaoberá energiou a harmóniou v priestore, ktorý človek obýva. Obrazy považuje toto náboženstvo za zdroj silnej energie. V spálni by ste mali mať oraz príjemný, upokojujúci a zároveň by mala vyžarovať pozitívnu energiu. Ak vyberáte obraz do spálne, načúvajte svojim pocitom. Premýšľajte o ňom, ak vo vás zanecháva príjemné dojmy, spravidla vytvára aj pozitívnu energiu, ktorá na vás v spálni pôsobia.

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Doprava zdarma pri nákupe nad 80 EUR. Tovar Vám doručíme cez dopravcu: Slovenská pošta, DPD či Zásielkovňa.

Záruka vrátenia peňazí

Záruka vrátenia peňazí

Ak vám objednaný tovar nebude vyhovovať, môžete ho vrátiť do 30tich dní od doručenia bez udania dôvodu.

Široký výber tovaru

Široký výber tovaru

V našej ponuke je viac ako 10 000 produktov. Sme výrobcovia bytových dekorácií a zároveň hrdí partneri slávnych svetových značiek.