Výrobcov obrazov, ktorí kladú dôraz na moderné technológie, kvalitné spracovanie a originalitu motívov, vyhľadávame po celom svete. Nadväzujeme s nimi potom úzkej spolupráce, preto mnoho motívov nájdete exkluzívne u nás.

Vieme, že obraz je ideálny prvok pre oživenie interiéru. Obrazy na plátne alebo ručne maľované sú klasika, sklenené obrazy sa hodia do moderných interiérov a aktuálnym trendom sú viacdielne obrazy. Typov spracovanie a motívov ponúkame naozaj veľa.

 

Obľúbené kategórie obrazov

obrazy na plátne_____sklenené_____príroda_____kvety_____abstraktné_____ručne maľované_____mapy sveta_____čiernobiele obrazy

Obrazy

Obrazy na plátne sú ideálnou voľbou do všetkých interiérov, kde vynikne moderné umenie. Vďaka kvalitnému tlače, ktorý zahŕňa aj boky obrazu, získate neprehliadnuteľný dizajnový doplnok. Kvalita prevedenia celého obrazu sa odráža v trvanlivosti plátna, ale aj samotných farieb, ktoré majú vysokú ostrosť a UV ochranu, takže neblednú.

Prečo si vybrať obrazy u nás

Naše obrazy sú vysoko kvalitné a luxusné dekorácie do vášho interiéru. Ponúkame celý rad veľmi zaujímavých motívov, ktoré skrášlia a zútulnia váš domov i kanceláriu. Kvety elegantne a noblesne doplní akýkoľvek priestor, čarokrásna krajina vám prinesie prírodu až domov a roztomilí domáci maznáčikovia oživia váš interiér.

Obrazy pre deti

Deti ocenia veselé zvieracích kamarátov a rozprávkové postavičky. S našimi obrazy na plátne sa môžete prechádzať na pláži pri mori aj vo vysokých horách. Plaviť sa v rozbúrených moriach, prechádzať sa obdivuhodnými miestami, prekrásnymi mestami alebo sa skĺznuť po mliečnej dráhe. Stačí si len vybrať z mnohých motívov to, po čom vaše srdce najviac túži. Naše obrazy na plátne budú vašim interiérom slušať. U nás si obrazy na stenu vyberie naozaj každý.

Moderné obrazy do obývacej izby, spálne či kuchyne

Obraz s moderným námetom je vhodný pre umiestnenie do akéhokoľvek izby (do obývačky, spálne, detská izba) v byte či dome. Vyberať môžete z mnohých veľkostí vrátane viacdielnych obrazov. Vysoká kvalita fotografie na vliesovom plátne garantuje plastický efekt a neprehliadnuteľnosť. Ozdobte si stenu každej miestnosti v byte, rozžiariť izba môžete vďaka veľkému výberu mnohých motívov, štýlov a variácií.

Abstraktné obrazy na plátne skrášlia každý byt

Moderné abstraktné obrazy nepatrí len do štýlových bytov, vhodným výberom môžete ozdobiť takmer akýkoľvek interiér. Najčastejšou voľbou je abstraktné stvárnenie, od výrazných farieb po neutrálne stupnici šedej farby, vyberať môžete aj z kvetinových a prírodných motívov. Obľúbené sú tiež fyzikálne motívy, ako je blesk a búrka, dym, ale aj detailné pohľady na zaujímavé materiály či umelecké ťahy štetca.

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Doprava zdarma pri nákupe nad 80 EUR. Tovar Vám doručíme cez dopravcu: Slovenská pošta, DPD či Zásielkovňa.

Záruka vrátenia peňazí

Záruka vrátenia peňazí

Ak vám objednaný tovar nebude vyhovovať, môžete ho vrátiť do 30tich dní od doručenia bez udania dôvodu.

Široký výber tovaru

Široký výber tovaru

V našej ponuke je viac ako 10 000 produktov. Sme výrobcovia bytových dekorácií a zároveň hrdí partneri slávnych svetových značiek.