Nálepky na vypínač

Nálepky na vypínač sú zaujímavou ozdobou a zameraním na detail. Skrášliť môžete miestnosti deťom i sebe. Krása sa skrýva v detaile a práve detail robí útulnosť príbytku. Robte si radosť týmito skromnými a malými samolepkami, ktoré dokážu urobiť s vaším izbou hotové zázraky. Zvedavá mačka alebo slon pre šťastie môžu byť ozdobou pre vaše vypínače. Športovci, rozprávkové postavy aj celebrity sa môžu stať tichými strážcovia vašich vypínačov. Vaša všadeprítomné vypínače sa môžu stať odrazovú plochou aj pre raketoplán. Berte život hravo. Naše samolepky na stenu vám to umožní.

Nálepky na vypínač z najkvalitnejších materiálov

Pre výrobu nálepiek používame vinylové fólie nemeckého výrobcu Oracal. Tieto fólie sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách a sú úplne neškodné. Výhodou navyše je ich, že samolepky lacno vytvoríme, pretože je priamo v našej výrobe tlačíme a následne spracovávame.

Lepenie nálepiek

Naše nálepky môžete lepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo, zrkadlá či keramické obklady. Samolepky na stenu veľmi dobre držia takmer na akomkoľvek povrchu, ale dajú sa tiež dobre odlepiť bez poškodenia steny. Každú samolepku dodávame vrátane prenosovej fólie a u objednávok. Viac informácií o lepenie samolepiek nájdete tu.

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Doprava zdarma pri nákupe nad 80 EUR. Tovar Vám doručíme cez dopravcu: Slovenská pošta, DPD či Zásielkovňa.

Záruka vrátenia peňazí

Záruka vrátenia peňazí

Ak vám objednaný tovar nebude vyhovovať, môžete ho vrátiť do 30tich dní od doručenia bez udania dôvodu.

Široký výber tovaru

Široký výber tovaru

V našej ponuke je viac ako 10 000 produktov. Sme výrobcovia bytových dekorácií a zároveň hrdí partneri slávnych svetových značiek.