Nálepky na stenu stromy

Nálepky na stenu v podobe stromu vás dokážu priblížiť k prírode. Hlboký význam stromu života siaha až k stvoreniu života, symbolu nekonečna a nesmrteľnosti. Strom je bojovný a prívetivý tvar určený pre každého, kto ctí dar života. Všetkých ľudí nesmelé, bojazlivé a stresované vie uvádzať do pohody a vytvára prostredie plné harmónie. Jeho silný ochranný tvar symbolizuje strom aj rozpaženia postavu, ktorá sa plne otvára svojmu životu i prijímanie láskyplné a ošetrujúce energie Vesmíru. Či už si vo svojom vysnívanom strome nájdete harmóniu, cestu k prírode alebo ezoteriku, naše samolepky urobia z vášho interiéru jedinečné prostredie, kam sa budete radi vracať.

Nálepky na stenu s motivom stomu z najkvalitnejších materiálov

Pre výrobu nálepiek používame vinylové fólie nemeckého výrobcu Oracal. Tieto fólie sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách a sú úplne neškodné. Výhodou navyše je ich, že samolepky do detskej izby lacno vytvoríme, pretože je priamo v našej výrobe tlačíme a následne spracovávame.

Lepenie nálepiek

Naše nálepky môžete lepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo, zrkadlá či keramické obklady. Samolepky na stenu pre deti veľmi dobre držia takmer na akomkoľvek povrchu, ale dajú sa tiež dobre odlepiť bez poškodenia steny. Každú samolepku dodávame vrátane prenosovej fólie a u objednávok. Viac informácií o lepenie samolepiek nájdete tu.

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Doprava zdarma pri nákupe nad 80 EUR. Tovar Vám doručíme cez dopravcu: Slovenská pošta, DPD či Zásielkovňa.

Záruka vrátenia peňazí

Záruka vrátenia peňazí

Ak vám objednaný tovar nebude vyhovovať, môžete ho vrátiť do 30tich dní od doručenia bez udania dôvodu.

Široký výber tovaru

Široký výber tovaru

V našej ponuke je viac ako 10 000 produktov. Sme výrobcovia bytových dekorácií a zároveň hrdí partneri slávnych svetových značiek.