Nálepky autá, motorky a iné motívy

Nálepky na stenu s rôznymi motívmi, kde si vyberú milovníci áut, motoriek a rýchlych kolies aj lietadiel Brázdiace vzdušný priestor. Vyznávači harmónia plné nadčasových geometrických tvarov a jednoduchých línií. Vyberú si všetci, ktorí chcú vdýchnuť domácky nádych svojim kuchyniam a jedálňam. Náladu vám zlepší usmievavá Budha, bdieť nad vašimi životmi. Na svoje si prídu vyznávači duševného pokoja a meditácie, ktorí si uvedomujú nekonečnosť vesmíru. Éteričtí motýle aj robotníci vo vrcholkoch mrakodrapov môžu dodať nutnú dávku osobitosti vášmu interiéru. S našimi samolepkami je váš život oveľa krajší.

Nálepky na stenu z najkvalitnejších materiálov

Pre výrobu nálepiek používame vinylové fólie nemeckého výrobcu Oracal. Tieto fólie sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách a sú úplne neškodné. Výhodou navyše je ich, že samolepky lacno vytvoríme, pretože je priamo v našej výrobe tlačíme a následne spracovávame.

Lepenie nálepiek

Naše nálepky môžete lepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo, zrkadlá či keramické obklady. Samolepky na stenu veľmi dobre držia takmer na akomkoľvek povrchu, ale dajú sa tiež dobre odlepiť bez poškodenia steny. Každú samolepku dodávame vrátane prenosovej fólie a u objednávok. Viac informácií o lepenie samolepiek nájdete tu.