Nálepky na stenu nápisy a citáty

Nálepky na stenu s nápismi a citáty majú veľké čaro a obrovský význam. Poznáte asi vision board, tie známej nástenky snov, o ktorých sa toho popísalo naozaj veľa. Tvorenie, uvedomenie si, priania, túžby a sny. Čo je napísané, to je dané. Pozrieť sa každý deň na nápisy na stene či citát, ktorí s vami súznie, je fantastická záležitosť. Samolepky na stenu s nápismi a citáty vás dokážu vás aj motivovať.

Citáty rodina

Želanie, ktoré posilňujete myšlienkami a tie potom vlastnou činnosťou, sa totiž plní. Čokoľvek zapísané a zviditeľní má obrovský vplyv na našu psychiku a náš život. Jedny z najobľúbenejších citáty sú o rodine. Nepodceňujte moc podvedomia a urobte si život lepším s našimi samolepkami, nálepky na stenu rodina si zamilujte.

Výroba samolepiek na stenu citáty a nápisy

Pre výrobu nálepiek na stenu citáty a nápisy používame vinylové fólie nemeckého výrobcu Oracal. Tieto fólie sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách.

Lepenie nálepiek

Naše nálepky môžete lepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo, zrkadlá či keramické obklady. Naše samolepky veľmi dobre drží takmer na akomkoľvek povrchu, ale dajú sa tiež dobre odlepiť bez poškodenia steny. Každú samolepku dodávame vrátane prenosovej fólie. Viac informácií o lepenie samolepiek nájdete tu.