Nálepky na stenu mestá

Nálepky na stenu, kde sú mestá, vás zavedú na miesta, ktoré milujete. Panorámy vami obľúbených miest dodajú vášmu príbytku či pracovisku nádych volanie diaľok miest navštívených aj vysnívaných. Mapa sveta vám bude denne pripomínať vaše sny a stanovené ciele, ktoré ešte chcete dosiahnuť. Naša krásna stověžatá matička Praha každému prezradí, že je to vaša srdcová záležitosť. Český lev je tu pre všetky vlastenca s neutíchajúcou národnou hrdosťou, ktorí si sú vedomí toho, že mať svoje korene a fungujúce rodinu je nad všetky poklady sveta. Naše samolepky urobia z vášho interiéru jedinečné a príjemné prostredie.

Nálepky na stenu z najkvalitnejších materiálov

Pre výrobu nálepiek používame vinylové fólie nemeckého výrobcu Oracal. Tieto fólie sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách a sú úplne neškodné. Výhodou navyše je ich, že samolepky lacno vytvoríme, pretože je priamo v našej výrobe tlačíme a následne spracovávame.

Lepenie nálepiek

Naše nálepky môžete lepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo, zrkadlá či keramické obklady. Samolepky na stenu veľmi dobre držia takmer na akomkoľvek povrchu, ale dajú sa tiež dobre odlepiť bez poškodenia steny. Každú samolepku dodávame vrátane prenosovej fólie a u objednávok. Viac informácií o lepenie samolepiek nájdete tu.

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Doprava zdarma pri nákupe nad 80 EUR. Tovar Vám doručíme cez dopravcu: Slovenská pošta, DPD či Zásielkovňa.

Záruka vrátenia peňazí

Záruka vrátenia peňazí

Ak vám objednaný tovar nebude vyhovovať, môžete ho vrátiť do 30tich dní od doručenia bez udania dôvodu.

Široký výber tovaru

Široký výber tovaru

V našej ponuke je viac ako 10 000 produktov. Sme výrobcovia bytových dekorácií a zároveň hrdí partneri slávnych svetových značiek.