Viac farebných variant Akčná cena -5% Rýchle info
Audi - nálepka na stenu

Audi - nálepka na stenu

Skladom - doručenie do 3 dní
od 15 EUR 16 EUR

Nálepky na stenu cestovanie

Nálepky na stenu, kde sú mapy, mestá a exotika dodajú vášmu interiéru úplne nový rozmer. Náladu vám zlepší usmievavá Budha, bdieť nad vašimi životmi. Silu vám dodá mrštnosť geparda či leoparda a neskrotnosť tigra vám podvedome zdvihne chuť bojovať každý deň s novými výzvami. Panorámy vami obľúbených miest dodajú vášmu príbytku či pracovisku nádych volanie diaľok miest navštívených aj vysnívaných. Mapa sveta vám bude denne pripomínať vaše sny a stanovené ciele, ktoré ešte chcete dosiahnuť. Naše samolepky na stenu podnecujú vašu fantazuji, zlepší vám náladu a vytvorí prostredie, kam sa vždy budete radi vracať.

Nálepky na stenu z najkvalitnejších materiálov

Pre výrobu nálepiek používame vinylové fólie nemeckého výrobcu Oracal. Tieto fólie sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách a sú úplne neškodné. Výhodou navyše je ich, že samolepky lacno vytvoríme, pretože je priamo v našej výrobe tlačíme a následne spracovávame.

Lepenie nálepiek

Naše nálepky môžete lepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo, zrkadlá či keramické obklady. Samolepky na stenu veľmi dobre držia takmer na akomkoľvek povrchu, ale dajú sa tiež dobre odlepiť bez poškodenia steny. Každú samolepku dodávame vrátane prenosovej fólie a u objednávok. Viac informácií o lepenie samolepiek nájdete tu.

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Doprava zdarma pri nákupe nad 80 EUR. Tovar Vám doručíme cez dopravcu: Slovenská pošta, DPD či Zásielkovňa.

Záruka vrátenia peňazí

Záruka vrátenia peňazí

Ak vám objednaný tovar nebude vyhovovať, môžete ho vrátiť do 30tich dní od doručenia bez udania dôvodu.

Široký výber tovaru

Široký výber tovaru

V našej ponuke je viac ako 10 000 produktov. Sme výrobcovia bytových dekorácií a zároveň hrdí partneri slávnych svetových značiek.