Nálepky na stenu ľudia a postavy

Nálepky na stenu, kde sú ľudia, postavy a siluety, vnáša do našich príbytkov dynamiku a život. Môžete mať na svojej stene známe celebrity, ktorých tóny piesní alebo filmové úlohy jednoducho zbožňujete. Veľké mysliteľa a vzory, ktorí vás nenechajú ustrnúť na mieste a ktorých myšlienky sú pre vás obrovskou inšpiráciou. Ľudské siluety dodávajúca romantickú nehu, dynamiku pohybu a nadčasovosť krásy. Postavy opradené tajomstvom, ale aj vtipom. Portréty, ktoré k vám hovorí, ľudskej bytosti, s ktorými nikdy nie ste osamelí a Spolucítite s nimi telom i dušou. Naše samolepky na stenu vám vyčarí úsmev na tvári a zlepšia náladu každý deň.

Nálepky na stenu z najkvalitnejších materiálov

Pre výrobu nálepiek používame vinylové fólie nemeckého výrobcu Oracal. Tieto fólie sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách a sú úplne neškodné. Výhodou navyše je ich, že samolepky lacno vytvoríme, pretože je priamo v našej výrobe tlačíme a následne spracovávame.

Lepenie nálepiek

Naše nálepky môžete lepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo, zrkadlá či keramické obklady. Samolepky na stenu veľmi dobre držia takmer na akomkoľvek povrchu, ale dajú sa tiež dobre odlepiť bez poškodenia steny. Každú samolepku dodávame vrátane prenosovej fólie a u objednávok. Viac informácií o lepenie samolepiek nájdete tu.