Viac farebných variant Akčná cena -5% Rýchle info
Púpavy - nálepka na stenu

Púpavy - nálepka na stenu

Skladom u dodávateľa - odosielame do 3 dní
od 21 EUR 22 EUR
Viac farebných variant Akčná cena -6% Rýchle info
Rákosie - nálepka na stenu

Rákosie - nálepka na stenu

Skladom u dodávateľa - odosielame do 3 dní
od 15 EUR 16 EUR

Nálepky na stenu kvetiny

Nálepky na stenu s motívmi kvetov (púpavy, slnečnice, orchidea, tráva, bambus). Hodí sa pre všetky romantické duše i milovníkov prírody a príjemného prostredia. Moc podvedomia je bezbrehá. Ak sme obklopení vecami, ktorých milujeme a máme upratané okolo seba, rovnako tak máme aj pokojnú myseľ. Harmónia prostredie nám vnáša aj pokoj do života. Kvet je symbol života. Prvotné príčina aj myšlienka stvorenia. Expanzia vedomia do zjavenej reality, vzorce posvätnej geometrie a základného symbolu stvorenia, kvetu života. Či už si vo svojom vysnívanom kvetu nájdete harmóniu, cestu k prírode alebo ezoteriku, naše samolepky urobia z vášho interiéru jedinečné prostredie, kam sa môžete radi vracať.

Kvetinové nálepky na stenu z najkvalitnejších materiálov

Pre výrobu nálepiek používame vinylové fólie nemeckého výrobcu Oracal. Tieto fólie sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách a sú úplne neškodné. Výhodou navyše je ich, že samolepky lacno vytvoríme, pretože je priamo v našej výrobe tlačíme a následne spracovávame.

Lepenie nálepiek

Naše nálepky môžete lepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo, zrkadlá či keramické obklady. Samolepky na stenu veľmi dobre držia takmer na akomkoľvek povrchu, ale dajú sa tiež dobre odlepiť bez poškodenia steny. Každú samolepku dodávame vrátane prenosovej fólie a u objednávok. Viac informácií o lepenie samolepiek nájdete tu.

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Doprava zdarma pri nákupe nad 80 EUR. Tovar Vám doručíme cez dopravcu: Slovenská pošta, DPD či Zásielkovňa.

Záruka vrátenia peňazí

Záruka vrátenia peňazí

Ak vám objednaný tovar nebude vyhovovať, môžete ho vrátiť do 30tich dní od doručenia bez udania dôvodu.

Široký výber tovaru

Široký výber tovaru

V našej ponuke je viac ako 10 000 produktov. Sme výrobcovia bytových dekorácií a zároveň hrdí partneri slávnych svetových značiek.