Akčná cena -20% Rýchle info
Bubliny - nálepka na stenu

Bubliny - nálepka na stenu

Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom u dodávateľa - odosielame do 3 dní
od 16 EUR 20 EUR
Akčná cena -20% Rýchle info
Kruhy - nálepka na zeď

Kruhy - nálepka na zeď

Skladom u dodávateľa - odosielame do 3 dní
od 16 EUR 20 EUR

Nálepky na stenu s geometrickými tvarmi

Nálepky na stenu v podobe geometrických tvarov sú symbolom jednoduchosti, ale aj postupnosti, rádu i harmónie, súladu a usporiadanosti. Pre všetkých, čo majú radi zabehnuté systémy dodávajúce pokoj aj nedbalosť ľahkosti abstraktných a geometrických tvarov (kruhy, hviezdy, štvorce, bubliny, srdce, abstraktné). V jednoduchosti je krása a vďaka geometrickým tvarom môžete perfektne doladiť váš interiér a ešte naviac môžete dať priestor ďalším doplnkom. Podnecujú fantáziu, privádza dobré myšlienky a prináša súlad do vášho života. Máme vzory pre čisté analytikov, romantiky i mysliteľa. S našimi samolepkami je život počas malé chvíľky oveľa veselšie.

Nálepky na stenu z najkvalitnejších materiálov

Pre výrobu nálepiek používame vinylové fólie nemeckého výrobcu Oracal. Tieto fólie sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách a sú úplne neškodné. Výhodou navyše je ich, že samolepky lacno vytvoríme, pretože je priamo v našej výrobe tlačíme a následne spracovávame.

Lepenie nálepiek

Naše nálepky môžete lepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo, zrkadlá či keramické obklady. Samolepky na stenu veľmi dobre držia takmer na akomkoľvek povrchu, ale dajú sa tiež dobre odlepiť bez poškodenia steny. Každú samolepku dodávame vrátane prenosovej fólie a u objednávok. Viac informácií o lepenie samolepiek nájdete tu.

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Doprava zdarma pri nákupe nad 80 EUR. Tovar Vám doručíme cez dopravcu: Slovenská pošta, UPS, DPD či Zásielkovňa.

Záruka vrátenia peňazí

Záruka vrátenia peňazí

Ak vám objednaný tovar nebude vyhovovať, môžete ho vrátiť do 30tich dní od doručenia bez udania dôvodu.

Široký výber tovaru

Široký výber tovaru

V našej ponuke je viac ako 10 000 produktov. Sme výrobcovia bytových dekorácií a zároveň hrdí partneri slávnych svetových značiek.