Samolepky na stenu do detskej izby

Nálepky na stenu do detského sú skělým spestrením interiéru ak práve zariaďujete svojim deťom izbičku a chcete im vytvoriť dokonalé prostredie na hranie i písanie úloh. Nalepia na stenu urobia radosť chlapcom i dievčatám - Krtko, Disney, Princezné, Mickey Mouse, Minnie a veľa ďalších. Detské samolepky na stenu izbu zútulnia a vaše ratolesti si v ňom budú v pokoji hrať aj spokojne robiť úlohy.

Detské samolepky na stenu z najkvalitnejších materiálov

Pre výrobu nálepiek používame vinylové fólie nemeckého výrobcu Oracal. Tieto fólie sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách a sú úplne neškodné. Výhodou navyše je ich, že samolepky do detskej izby lacno vytvoríme, pretože je priamo v našej výrobe tlačíme a následne spracovávame.

Lepenie detských nálepiek

Naše nálepky môžete lepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo, zrkadlá či keramické obklady. Samolepky na stenu pre deti veľmi dobre držia takmer na akomkoľvek povrchu, ale dajú sa tiež dobre odlepiť bez poškodenia steny. Každú samolepku dodávame vrátane prenosovej fólie a u objednávok. Viac informácií o lepenie samolepiek nájdete tu.