Viac farebných variant Akčná cena Rýchle info
Marilyn - nálepka na stenu

Marilyn - nálepka na stenu

Skladom u dodávateľa - odosielame do 3 dní
od 12 EUR
Viac farebných variant Akčná cena -6% Rýchle info
Joker - nálepka na stenu

Joker - nálepka na stenu

Skladom u dodávateľa - odosielame do 3 dní
od 15 EUR 16 EUR
Viac farebných variant Akčná cena -14% Rýchle info
Ronaldo - nálepka na stenu

Ronaldo - nálepka na stenu

Skladom u dodávateľa - odosielame do 3 dní
od 12 EUR 14 EUR

Nálepky na stenu celebrity

Nálepky na stenu, kde sú známi ľudia, postavy, portréty a siluety, vnáša do našich príbytkov dynamiku a život. Môžete mať na svojej stene známe celebrity, ktorých tóny piesní alebo filmové úlohy jednoducho zbožňujete. Veľké mysliteľa a vzory, ktorí vás nenechajú ustrnúť na mieste a ktorých myšlienky sú pre vás obrovskou inšpiráciou. Ľudské siluety dodávajúca romantickú nehu, dynamiku pohybu a nadčasovosť krásy. Postavy opradené tajomstvom, ale aj vtipom. Portréty, ktoré k vám hovorí, ľudskej bytosti, s ktorými nikdy nie ste osamelí a Spolucítite s nimi telom i dušou. Naše samolepky na stenu vám vyčarí úsmev na tvári a zlepšia náladu každý deň.

Nálepky na stenu z najkvalitnejších materiálov

Pre výrobu nálepiek používame vinylové fólie nemeckého výrobcu Oracal. Tieto fólie sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách a sú úplne neškodné. Výhodou navyše je ich, že samolepky lacno vytvoríme, pretože je priamo v našej výrobe tlačíme a následne spracovávame.

Lepenie nálepiek

Naše nálepky môžete lepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo, zrkadlá či keramické obklady. Samolepky na stenu veľmi dobre držia takmer na akomkoľvek povrchu, ale dajú sa tiež dobre odlepiť bez poškodenia steny. Každú samolepku dodávame vrátane prenosovej fólie a u objednávok. Viac informácií o lepenie samolepiek nájdete tu.

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Doprava zdarma pri nákupe nad 80 EUR. Tovar Vám doručíme cez dopravcu: Slovenská pošta, DPD či Zásielkovňa.

Záruka vrátenia peňazí

Záruka vrátenia peňazí

Ak vám objednaný tovar nebude vyhovovať, môžete ho vrátiť do 30tich dní od doručenia bez udania dôvodu.

Široký výber tovaru

Široký výber tovaru

V našej ponuke je viac ako 10 000 produktov. Sme výrobcovia bytových dekorácií a zároveň hrdí partneri slávnych svetových značiek.