Túžite po obrazu na stenu, ale zároveň túžite po niečom, čo je naozaj osobné? Namaľujte si ho sami! Maľovanie podľa čísel je jednoduché. Nemusíte byť zdatní maliari, ani vedieť, ako namaľovať obraz. Stačí len chytiť štetec do ruky a maľovať podľa čísel na plátne obrazu, ktorý vás povedie krok za krokom. Súčasťou dodávky obrazu je okrem plátna na ráme, dvoch štetcov a všetkých farieb aj návod a vzor, ​​ako má obraz vyzerať. Staňte sa na chvíľu profesionálnym maliarom! Maľujte podľa čísel.

Maľovanie podľa čísel

Obraz "maľovanie podľa číslel" si sami namaľujete, my sa staráme o kvalitné prevedenie. Jednotlivé obrysy sú dobre vidieť, takže vás ľahko povedú. Akrylové farby majú výborné krytie, takže po dokončení nikto nespozná, že ste obraz maľovali podľa čísel. Obraz je na vysoko kvalitnom plátne z Vlies napnutom na tzv. Blind ráme, teda bez viditeľného orámovanie. Akonáhle obraz namaľujete, môžete ho hneď zavesiť kamkoľvek na stenu. Ide o skvelý tip na darček pre vašich blízkych i biznis partnermi.

Maľovanie podľa čísel pre dospelých

Obraz, ktorý si pomocou čísel sami namaľujete, môžete vyberať z mnohých krásnych námetov. Obrazy maľovanie podľa čísel pre dospelých je spravidla o niečo komplikovanejšie, vždy sa však náročnosť odvodzuje od konkrétneho motívu. Krajiny, veľkomesta, prírodné motívy či moderna, ľahko si vyberiete to, čo sa vám bude páčiť najviac.

Maľovanie podľa čísel pre deti

Aj deti si chcú hrať! Pokiaľ chcete obraz od svojich detí, ale zároveň túžite po konkrétnom motívu, je obraz maľovanie podľa čísel ideálnym variantom. Deti si u tohto spôsobu maľovanie precvičia číslovky a farby, podporia koncentráciu a sústredenie, zlepšuje sa motorika a presnosť - a rozhodne to bude zábava! Vyberať môžete z veľmi jednoduchých pestrofarebných motívov až po tie zložitejšie. Pre staršie a šikovné deti môžete vyberať z ponuky obrazov vhodných pre dospelých.

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Doprava zdarma pri nákupe nad 80 EUR. Tovar Vám doručíme cez dopravcu: Slovenská pošta, DPD či Zásielkovňa.

Záruka vrátenia peňazí

Záruka vrátenia peňazí

Ak vám objednaný tovar nebude vyhovovať, môžete ho vrátiť do 30tich dní od doručenia bez udania dôvodu.

Široký výber tovaru

Široký výber tovaru

V našej ponuke je viac ako 10 000 produktov. Sme výrobcovia bytových dekorácií a zároveň hrdí partneri slávnych svetových značiek.