Luxusné tapety dokážu ľahko premeniť interiér bytu či domu v luxusné sídlo. Premeňte obyčajnú stenu akejkoľvek miestnosti v luxusnej rezidencii, bez toho aby ste museli investovať do nákladné rekonštrukcie! Viac informácií

Luxusné tapety na stenu

Mimoriadna kvalita materiálov, designov, tradičné i menej bežných vzorov behom chvíle premení bežný byt v nádherný a štýlový domov. Tapety už dávno nie sú len obyčajným papierom nalepeným na stene, tapeta dokáže miestnosť zútulniť a dodať ju charakter.

Najlepšie zámocké tapety na trhu

Luxusné tapety na stenu nájdete v mnohých motívoch. Veľmi obľúbené sú tapety pruhy a prúžky, zámocké ornamenty, abstraktné a štýlové motívy, vrátane retro prevedení. Široký výber luxusných tapiet vám dáva možnosť prispôsobenia interiéru presne podľa vašich predstáv.

Papierové, vliesové a vinylové luxusné tapety

Vybrať si môžete z troch druhov materiálov. Obľúbené sú vliesové tapety na stenu z vláknitej buničiny, čo zaručuje pevnosť, dlhú životnosť, umývateľnosť a stálofarebnosť. Sú priedušné a ľahko sa lepí aj odstraňujú. Sú vhodné na všetky podklady, aj na steny s trhlinami v podklade. Vinylové tapety je možné použiť do kúpeľne, sú vodeodolné. Naviac pomôžu zlepšiť vzhľad krivých a popraskaných stien. Ľahko sa udržujú, preto sú vhodné aj tapety do detských izieb.

Doprava zdarma

Pri objednávke nad 40 eur pre vás máme dopravu zadarmo. Nemusíte tak platiť viac, než je potrebné!

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Doprava zdarma pri nákupe nad 80 EUR. Tovar Vám doručíme cez dopravcu: Slovenská pošta, UPS, DPD či Zásielkovňa.

Záruka vrátenia peňazí

Záruka vrátenia peňazí

Ak vám objednaný tovar nebude vyhovovať, môžete ho vrátiť do 30tich dní od doručenia bez udania dôvodu.

Široký výber tovaru

Široký výber tovaru

V našej ponuke je viac ako 10 000 produktov. Sme výrobcovia bytových dekorácií a zároveň hrdí partneri slávnych svetových značiek.

Dekorácie na mieru

Dekorácie na mieru

Vyrobíme obraz na plátne, fototapetu alebo nálepku na stenu podľa vášho zadania alebo rovno z vašej fotografie.