Luxusné tapety dokážu ľahko premeniť interiér bytu či domu v luxusné sídlo. Premeňte obyčajnú stenu akejkoľvek miestnosti v luxusnej rezidencii, bez toho aby ste museli investovať do nákladné rekonštrukcie! Viac informácií

Luxusné tapety na stenu

Mimoriadna kvalita materiálov, designov, tradičné i menej bežných vzorov behom chvíle premení bežný byt v nádherný a štýlový domov. Tapety už dávno nie sú len obyčajným papierom nalepeným na stene, tapeta dokáže miestnosť zútulniť a dodať ju charakter.

Najlepšie zámocké tapety na trhu

Luxusné tapety na stenu nájdete v mnohých motívoch. Veľmi obľúbené sú tapety pruhy a prúžky, zámocké ornamenty, abstraktné a štýlové motívy, vrátane retro prevedení. Široký výber luxusných tapiet vám dáva možnosť prispôsobenia interiéru presne podľa vašich predstáv.

Papierové, vliesové a vinylové luxusné tapety

Vybrať si môžete z troch druhov materiálov. Obľúbené sú vliesové tapety na stenu z vláknitej buničiny, čo zaručuje pevnosť, dlhú životnosť, umývateľnosť a stálofarebnosť. Sú priedušné a ľahko sa lepí aj odstraňujú. Sú vhodné na všetky podklady, aj na steny s trhlinami v podklade. Vinylové tapety je možné použiť do kúpeľne, sú vodeodolné. Naviac pomôžu zlepšiť vzhľad krivých a popraskaných stien. Ľahko sa udržujú, preto sú vhodné aj tapety do detských izieb.

Doprava zdarma

Pri objednávke nad 40 eur pre vás máme dopravu zadarmo. Nemusíte tak platiť viac, než je potrebné!