Stovky motívov a najrôznejších tvarov zaručuje možnosť výberu presne podľa vašich predstáv. Jednotlivé hodiny sa dajú tiež výborne kombinovať s tapetami a obrazy, aby pôsobili ako dokonalý celok. Okrem vzhľadu vás prekvapí veľké množstvo najrôznejších použitých materiálov a prevedenia hodín. Presnosť a spoľahlivosť je zaručená kvalitným quartzovým strojčekom poháňaným na batérie. Nezabúdajte, že batérie nie sú súčasťou balenia a je potrebné ich dokúpiť zvlášť. Viac informácií

Nástenné hodiny

Analógové alebo digitálne, malé alebo veľké, vždy však dizajnové! Nástenné hodiny dokážu ponúknuť viac než len informáciu o presnom čase. Veľké nástenné hodiny zaujmú svojím vzhľadom a pomôžu dotvoriť celkový charakter interiéru. Z akých nástenných hodín môžete vyberať?

Nástenné hodiny: digitálny či analógové?

Najobľúbenejším typom nástenných hodín sú tie s dvoma ručičkami. Digitálne hodiny neponúkajú takú nápaditosť a možnosti využitia dizajnu, ale dôležitejšie ako typ hodín je štýl. Moderné, retro, metropolitné, industriálne či avantgardný? Medzi najobľúbenejšie značky týchto štýlov patrí holandská značka Karlsson, ktorá ponúka originálne a inovatívne modely, ďalej značka Styler a CARO, všetky predstavujúce kvalitu a nápaditosť. Veľký výber nástenných hodín máme aj do detských izieb!