Stovky motívov a najrôznejších tvarov zaručuje možnosť výberu presne podľa vašich predstáv. Jednotlivé hodiny sa dajú tiež výborne kombinovať s tapetami a obrazy, aby pôsobili ako dokonalý celok. Okrem vzhľadu vás prekvapí veľké množstvo najrôznejších použitých materiálov a prevedenia hodín. Presnosť a spoľahlivosť je zaručená kvalitným quartzovým strojčekom poháňaným na batérie. Nezabúdajte, že batérie nie sú súčasťou balenia a je potrebné ich dokúpiť zvlášť. Viac informácií

Nástenné hodiny

Analógové alebo digitálne, malé alebo veľké, vždy však dizajnové! Nástenné hodiny dokážu ponúknuť viac než len informáciu o presnom čase. Veľké nástenné hodiny zaujmú svojím vzhľadom a pomôžu dotvoriť celkový charakter interiéru. Z akých nástenných hodín môžete vyberať?

Nástenné hodiny: digitálny či analógové?

Najobľúbenejším typom nástenných hodín sú tie s dvoma ručičkami. Digitálne hodiny neponúkajú takú nápaditosť a možnosti využitia dizajnu, ale dôležitejšie ako typ hodín je štýl. Moderné, retro, metropolitné, industriálne či avantgardný? Medzi najobľúbenejšie značky týchto štýlov patrí holandská značka Karlsson, ktorá ponúka originálne a inovatívne modely, ďalej značka Styler a CARO, všetky predstavujúce kvalitu a nápaditosť. Veľký výber nástenných hodín máme aj do detských izieb!

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Doprava zdarma pri nákupe nad 80 EUR. Tovar Vám doručíme cez dopravcu: Slovenská pošta, DPD či Zásielkovňa.

Záruka vrátenia peňazí

Záruka vrátenia peňazí

Ak vám objednaný tovar nebude vyhovovať, môžete ho vrátiť do 30tich dní od doručenia bez udania dôvodu.

Široký výber tovaru

Široký výber tovaru

V našej ponuke je viac ako 10 000 produktov. Sme výrobcovia bytových dekorácií a zároveň hrdí partneri slávnych svetových značiek.