Tapety sa ľahko sa lepia, majú stálosť farieb a nevšedné dizajny, ktoré vás doslova uchvátia. Pomocou filtrov v kategórii si môžete vybrať abstraktné 3D tapety, tapety s motívmi prírody, zvierat, imitáciou rôznych materiálov ako je tehla, kameň alebo napríklad mramor. Viac informácií

Fototapeta - Balls

Skladom u dodávateľa - doručenie do 5 dní
od 45 EUR

3D tapety

3D tapety a perspektíva, ktorá vás ohromí. Tapety vás do 3D rozmeru priamo vtiahnu. Oceníte ich aj preto, že umocňujú pocit útulného domova.

Vliesové a vinylové 3D tapety najvyššej kvality

Naše 3D tapety sú vyrobené z vliesového materiálu, teda z vláknitej bunčiny, ktorá zaručuje pevnosť, umývateľnosť, stálofarebnosť tapety a predovšetkým jej dlhú životnosť. Výhodou vliesové tapety je jednoduché lepenie aj jej odstránenie a dokonalá priedušnosť. 3D tapety dokážu jednoducho zmeniť výzor obývacej izby, ložnice alebo kuchyne. Môžete tak svojmu bytu dodať úplne novú atmosféru.

Vliesové 3D tapety môžete nalepiť na rôzne povrchy

Vliesové 3D tapety sú vhodné na steny, múry aj stropy opatrené všetkými druhmi vnútorných omietok, sadrokartónom, na betónové panely, podkladové tapety, drevotrieskové dosky a pod. Náš tip: Tapety s 3D efektom sú obzvlášť vhodné na steny s trhlinami. Navyše stabilizujú tlak na citlivé podklady (dosky z mäkkých vlákien a pod.).

Vinylové 3D tapety sú umývateľné

Vinylové 3D tapety odporúčame lepiť na steny, ktoré sú krivé alebo popraskané. Sú vhodné do všetkých miestností. Vinylové tapety sú umývateľné, využiť tak môžete tapety aj do kúpeľne. Lepidlo sa nanáša na zadnú stranu tapiet.